Odlet: 05.02.2022
Destinace:PRG
12:00 – 16:105 h 10min Czech Airlines

Návrat 12.02.2022
Destinace:LPA

Kanárské ostrovy v únoru

Kanárské ostrovy jsou vyhledávané celoročně, i v zimě. Výjimkou není ani únor. Počasí na Kanárských ostrovech v únoru je příjemné a většinou slunečné. Teploty se v denních maximech typicky pohybují mezi 22°C a 23°C.

Může však být i tepleji.

V některých letoviscích teploty mohou stoupat i ke 30°C. Podobně vysoké teploty jsou pro únor spíše ojedinělé, ale přesto se na jižních pobřežích některých ostrovů vyskytovat mohou. Nejenže zde tedy obvykle panují příjemné, pozdně jarní teploty, začátek roku je i doba, kdy jsou do této destinace k dispozici i některé velmi levné zájezdy.

Ubytování

Gran Canaria suite se nachází v Las Palmas de Gran Canaria, 3,4 km od parku Santa Catalina a necelý 1 km od výstaviště INFECAR, a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 2,4 km od Las Alcaravaneras. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek.

Hosté mohou využívat vířivku. Gran Canaria suite má také dětské hřiště a terasu.

Mezi zajímavosti v okolí patří nákupní centrum Las Arenas, auditorium Alfredo Kraus a stadion Estadio Gran Canaria.

Podmínky vstupu

Při check-inu v ubytovacích zařízeních na Kanárských ostrovech platí povinnost předložit jedno z potvrzení níže:

  1. potvrzení o negativním výsledku testu na covid-19 – RT-PCR či antigenní test ne starší než 72 h před vstupem do Španělska (test musí obsahovat jméno a příjmení držitele, datum odebrání vzorku, druh testu a zemi vystavující potvrzení),
  2. potvrzení o dokončeném očkování – Španělsko akceptuje očkování kteroukoliv z vakcín schválených Evropskou lékovou agenturou (EMA) a Světovou zdravotnickou organizací (WHO), pokud již uplynulo alespoň 14 dní od poslední dávky (potvrzení musí obsahovat jméno a příjmení očkované osoby, datum završení očkování, druh vakcíny, počet aplikovaných dávek, zemi a úřad vydávající potvrzení),
  3. potvrzení o prodělání onemocnění covid-19 – musí být vystaveno oprávněnými úřady či lékaři min. 11 dní po prvním odhalení nemoci pozitivním RT-PCR testem a max. 180 dní od odebrání vzorku prvního pozitivního testu (potvrzení musí obsahovat jméno a příjmení držitele, datum odebrání vzorku prvního pozitivního RT-PCR testu, druh realizovaného testu – RT-PCR – a zemi vydávající potvrzení).

Všechna výše uvedená potvrzení musí být originál (tištěná či elektronická verze) vyhotovený ve španělském, anglickém, francouzském nebo německém jazyce (v případě, že bude předkládán v jiném jazyce, musí být doplněn oficiálním překladem do španělštiny).
Povinnost se nevztahuje na děti mladší 12 let.