Ceník

Uvedené ceny za tvorbu internetových stránek jsou orientační. Ke každému projektu přistupujeme individuálně dle potřeb klienta.

Doplňkové funkcionality

Ceník doplňkových funkcionalit k hotovým webovým stránkám

Programátorské služby

Migrace dat z jiného systému

1 800 – 6 000 Kč

Podrobnosti

Přesunutí všech dat z jednoho systému do nového.

Sdílení na sociální sítě

1 000 Kč

Podrobnosti
Sociální sítě jsou vzhledem k počtu uživatelů nejsilnější propagační platformy. Za sdílení se na nich neplatí ani žádné poplatky. Správně vytvořený příspěvek dokáže na web či eshop upozornit velké množství lidí.

Tvorba pop-up, flyin oken

1 000 Kč

Podrobnosti
Pop-up je vyskakovací okno, které se zobrazí nad obsahem při procházení webu. Jedná se o velmi účinnou metodu, jak propagovat určité produkty či služby. Nejčastěji se pop-upy využívají pro upozornění na slevu, speciální nabídku či dárek k nákupu.

Systém pro newsletter

4 200 Kč

Podrobnosti
Newsletter je velmi účinným nástrojem internetového marketingu. K zákazníkům, kteří o něj projevili zájem, se dostává v podobě e-mailu. Obsahem může být cokoliv, nejlepší je ale zákazníka upozornit na novinky, speciální nabídky nebo na nejrůznější zajímavosti. Výhodou je také to, že každým newsletterem se příjemci připomenete.

Optimalizace rychlosti načítání

1 500 Kč

Podrobnosti
Rychlost načítání stránky je z nejdůležitějších parametrů pro vyhledávače. Přihlížejí k ní třeba při indexaci webu, tedy při určování kvality webu. Lepší hodnocení znamená i lepší dohledatelnost. Také uživatelé více ocení stránku, která se načte rychle. Při optimalizaci rychlosti je tedy web upraven tak, aby načítání probíhalo hladce.

Implementace generování faktury

3 000 Kč

Podrobnosti
Automatické generování faktur výrazně zrychlí a usnadní proces fakturace. Navíc při správném nastavení bude mnohé úkoly plnit sám, aniž byste musely pamatovat na nejrůznější termíny.

Základní SEO nastavení

2 400 Kč

Podrobnosti
SEO (search engine optimalization) je v překladu optimalizace pro vyhledávače. Pod SEO nastavením je tedy možné se představit úpravy webu tak, aby byly lépe dohledatelné v organických výsledcích nejrůznějších vyhledávačů, zahraničních i těch českých.

Implementace měřících scriptů

600 – 1 800 Kč

Podrobnosti
Měřící scripta sledují chování uživatelů na webové stránce, kde jsou umístěny. Získané údaje pomohou s vylepšením obsahu a nastavení.

Zákaznický chat

3 600 Kč

Podrobnosti
Síla zákaznického chatu je v jeho jednoduchosti. Umožňuje rychlou a bezproblémovou komunikaci – zákazník hned vidí, zde je někdo online a odpoví mu. Nemusí tedy vyplňovat formulář nebo psát email.

Instalace platební brány pro PAYU, Gopay

2 400 Kč

Podrobnosti
Platební brány jsou k zákazníkům nejvstřícnější. Objednávku s nimi zaplatí rychle a snadno (stačí zadat údaje z platební karty a potvrdit). Oproti platbě převodem jsou ušetřeni hned několika kroků. Mnoho z nich platební brány navíc považuje za samozřejmost a důkaz jisté důvěryhodnosti.

Integrace vystavení dokladu idoklad

3 000 Kč

Podrobnosti
Fakturační program zjednoduší a zautomatizuje celý proces vystavení dokladu. Bez problémů ho také propojíte s bankou či s účetní.

Odvirování WP webu

od 2 500 Kč

Podrobnosti

Pokročilý vyhledavač (+ našeptávač) produktu

1 800 Kč

Podrobnosti
Pokročilý vyhledávač a našeptávač ulehčí návštěvníkům pohyb a vyhledávání na webové stránce. Když se rozhodne najít konkrétní produkt, službu či článek, při psaní do vyhledávací řádku se mu budou postupně ukazovat možnosti na základě toho, co už napsal. Nemusí tak hledaný výraz znát přesně nebo ho celý vypisovat.

Crowdfunding

6 000 Kč

Podrobnosti
Některé projekty ke své realizaci potřebují větší finanční základ. Ty je možné získat právě pomocí crowfundingu – mnoho lidí přispěje menším finančním obnosem.

Generování feedu (zbožové srovnavače apod.)

1 800 Kč

Podrobnosti

Feed ve formátu XML je soubor, který obsahuje všechny informace o produktech z vašeho e-shopu (název, ceny, popis apod.). Tento soubor musíte mít připravený v případě, že se chcete registrovat do některého ze zbožových srovnávačů jako je Heuréka, Zboží.cz nebo Google nákupy.

Aukční systém (systém pro pořádání aukcí)

6 000 Kč

Podrobnosti

Tento systém umožní pořádání aukcí.

Fotobanka – systém pro prodej fotografií

6 000 Kč

Podrobnosti
Systém pro prodej fotografií vám umožní prodávat práva na fotografie dalším subjektům.

Voucher systém -systém pro prodej poukazů

6 000 Kč

Podrobnosti

Systém na generování voucherů vám umožní prodávat poukazy, které zákazníci mohou uplatnit znovu na vašem webu.

Pokročilé filtrování produktů/příspěvků

3 600 Kč

Podrobnosti
Pokročilé filtrování umožňuje přesnější vyhledávání produktů či příspěvků. Návštěvník webu ho využije v momentě, kdy má přesnou představu o tom, co hledá a nechce ztrácet čas procházením většího množství výsledků. Filtry se nastavují individuálně podle zaměření webu/eshopu a podle toho, co nabízí.

Pokročilé nastavení odesílání systémových emailů

1 800 Kč

Podrobnosti
Napojení na smtp, nastavení DKIM a SPF u domény.

Systémové emaily se zákazníkovi zasílají na základě nějaké jeho akce (např.: objednávka, registrace, otázka v kontaktním formuláři apod.). Dobré nastavení tento proces maximálně zautomatizuje.

Napojení na systém Zásilkovna

3 600 Kč

Podrobnosti
Napojení na systém Zásilkovna vám umožní dodávat zboží na jakoukoliv ze stovek poboček této společnosti. Dodání je rychlé a bezpečné. Zákazník si navíc svoji objednávku vyzvedne kdykoliv se mu to hodí, nemusí na ni čekat doma.

Napojení na systém Balíkovna

3 000 Kč

Podrobnosti
Balíkovna je služba, kterou zprostředkovává Česká pošta. Doručuje přímo na pobočky pošt nebo na některá vybraná místa. Balíky tak doručíte do všech koutů republiky.

Napojení na systém PPL

3 000 Kč

Podrobnosti
PPL je doručovací služba, která doručuje přímo na adresu zákazníka, nebo vybraných prodejen. Zákazníci si tak mohou vybrat, která varianta mu více vyhovuje. Doručení je rychlé a zákazník v den doručení dostane zprávu o časovém rozhraní, kdy balík dojde.

Platba kartou

3 600 Kč

Podrobnosti
Platba kartou poskytuje zákazníkovi lehký a pohodlný způsob, jak za objednané zboží nebo služby zaplatit. K převodu peněz navíc dojde okamžitě.

Nadstandardní zabezpečení webu

2 300 – 3 600 Kč

Podrobnosti
Dobré zabezpečení webu je klíčové pro jeho bezproblémové fungování. Jedině tak budete mít jistotu, že se vám neztratí důležitá data, do administrace se nedostane nepovolená osoba apod.

Nastavení cookies lišty

1 500 – 1 800 Kč

Podrobnosti
Pro cookies lišty platí od roku 2022 mnoho nových pravidel. Jedině při odborném nastavení budete mít jistotu, že vše bude v souladu s podmínkami.

Aktualizace wordpress webu

750 – 2 950 Kč

Podrobnosti
Aby webové stránky dobře fungovaly a byly bezpečné, musí být neustále aktuální.

Analytické služby

Analýza klíčových slov

3 600 Kč

Podrobnosti
Analýza klíčových slov vám zjistí, jaká slova či slovní spojení uživatelé nejčastěji při vyhledávání na internetu používají. Nestane se vám tak, že byste v textu použily přílišně složité nebo odborné výrazy. Při využití klíčových slov tak vytvoříte obsah, který je lehce vyhledatelný, srozumitelný a relevantní.

Analýza konverzních cest

3 600 – 6 000 Kč

Podrobnosti
Konverze je vlastně cíl, který by měl návštěvník ideálně při návštěvě webu splnit. Může tím přitom být vlastně cokoliv – nákup na e-shopu, přihlášení se k odběru novinek nebo stažení dokumentu. Analýza konverzní trasy vám pak ukáže, co všechno na webu návštěvníci udělají než dojde ke konverzi. Pomůže vám to lépe pochopit jejich chování a podle toho případně web vylepšit.

Analýza návštěvnosti

3 600 – 6 000 Kč

Podrobnosti
Analýza návštěvnosti vám řekne nejen to, kolik lidí web navštíví, ale také rozborem jejich chování. Pokud např. zavádíte newsletter nebo začínáte s jakoukoliv jinou formou propagace, porovnání návštěvnosti před a poté vám řekne, zda je vaše snažení úspěšné a vyplatí se v něm pokračovat.

Heat map testování

6 000 Kč

Podrobnosti
Heat maps vám ukáží, jak se po vašem webu pohybují uživatelé. Jednoduše řečeno, kam nejvíce klikají a co je tedy pro ně nejzajímavější. Důkladnou analýzou těchto map vám umožní zefektivnit fungování stránky. Rychle zjistíte, co ještě potřebujete zviditelnit.

Analýza zobrazení pro různé platformy

3 600 Kč

Podrobnosti
Analýza zobrazení prověří, zda webová stránka vypadá a funguje tak, jak má, na všech typech zařízení – od malých obrazovek telefonů po monitory počítačů.

Nastavení Google Analytics 4 (GA 4)

1 900 – 3 400 Kč

Podrobnosti

Vytvoření účtu GA 4 a přístupů k němu
Nasazení měřících scriptů na web.
Nastavení základních cílů dle potřeby webu/společnosti

Pravidelný reporting návštěvnosti webu

1 900 – 6 000 Kč

Podrobnosti

Přehledná analýza návštěvnosti včetně porovnání s předchozím obdobím.

  • Analýza zdrojů a chování návštěv webu
  • Analýza klíčovcýh obsahových stránek
  • Analýza dosažení cílů (konverí)
  • a další

Součastí každé analýzy jsou i doporučení pro budoucí vývoj.

Grafické a textové služby

Copywriting

500 Kč / normostrana

Podrobnosti
Tvorba reklamních a marketingových textů, pomocí kterých můžete propagovat výrobek, služby nebo webové stránky obecně. Vytvořený text můžete publikovat kdekoliv, nejen na svém webu.

Úprava a příprava PDF, jpg, gif materiálů

500 Kč

Podrobnosti
Příprava jakýkoliv obrazových nebo textových materiálů.

Založení firmeního profilu na Facebook

900 Kč

Podrobnosti
Kvalitně vytvořený profil na Facebooku je základem úspěšné propagace. Profesionální vzhled upoutá pozornost zákazníků a vašemu projektu dodá na důvěryhodnosti.

Server hosting

200 Kč / měsíc

Podrobnosti
Servis hosting znamená, že váš server bude umístěn do profesionálního datatcentra. Data tak budou bezpečně uložena v podmínkách, které potřebují.

Logo vč. Logomanuálu

4 800 Kč

Podrobnosti
Při objednání vytvoření loga obdržíte zároveň také logomanuál. O co se jedná? Jedná se o dokument, který stanovuje pravidla pro práci s logem. Určuje jednotnou podobu a obsahuje informace pro všechny, kteří by chtěli logo využívat (např. dodavatelé). Vyčtete z něj tedy jaké písmo a barvy byly použity.

Administrace stránek

500 Kč / hodina

Podrobnosti
Webové stránky vyžadují neustálou pozornost. Jenom důkladná administrace zajistí, že web bude fungovat, jak má a bude neustále aktuální.

Nezávazná poptávka

Stručný popis požadované
Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, pdf, doc, Max. file size: 30 MB, Max. files: 5.
    Můžete nahrát PDF, DOC, JPG či PNG soubory