Ukázky našich prací

Vytváříme úspěšné webové stránky na míru pro malé i velké firmy. Garantujeme kvalitu, spolehlivost, individuální řešení a přístup. Programováním webových stránek se zabýváme již od roku 2013, mnoho projektů sami provozujeme,  a proto dokážeme vždy zohlednit uživatelské potřeby a obchodní aspekty.

blank

Působíme mezinárodně

Vytvořili jsme stránky v těchto zemích

Projekty z naší webové dílny

Stránky z naší webové dílny jsou vždy jedinečným projektem, který přizpůsobíme na míru klienta, podle jeho potřeb a požadavků.

Počet realizovaných webů

Počet provozovaných projektů

Počet spravovaných webů

Co se o nás říká?

Se službami jsme velmi spokojeni. Několik let spolupracujeme na vývoji a správě webových stránek. Nejdůležitější je pro nás spolehlivost a rychlost, a to funguje skvěle.

Zároveň oceňujeme proaktivitu při správě webu a průběžné návrhy inovací. Rovněž po odborné stránce jsme v rukou špičkových odborníků...

blank
Daniel Jesensky, Ph.D.,MSc.,MBA.

Managing partner at DAGO, s.r.o. & Spectrasol, s.r.o.
www.dago.cz | www.spectrasol.cz

Se společností Brofi s.r.o. spolupracujeme od jara 2017. Předmětem zakázky bylo vytvoření dvou webových stránek pro naši společnost a jejich následný vývoj a správa, která kontinuálně pokračuje.

Společnost TÜV NORD CZECH S.R.O. vyslovuje celkovou spokojenost s dosavadní spoluprací a těší se na její další pokračování.

blank
Ing. Norbert Grosser

TÜV NORD Czech, s.r.o.
www.tuv-skoleni.cz

Služby Jana Brokeše (Brofi s.r.o.) můžeme jen doporučit. Vždy velmi příjemné jednání, kvalitní práce a rychlá komunikace, což je pro nás zásadní. Při jednání s ním se můžeme spolehnout na to, že vždy vyjde vstříc našim požadavkům, zároveň nás ale upozorní i na to, pokud se dá něco udělat jinak a lépe.

blank

Tereza Kobylková, keep forward manager
Marketingový institut, Institut interní komunikace
www.institut-ik.cz, www.mkti.cz

"Naprosto skvělý přístup a profesionalita. Spolupracujeme již tři roky a nemohu nic vytknout. Velmi mne potěšilo, že i když jsem si někdy dost vymýšlela - ani jednou jsem neslyšela větu: "To nejde."
Komunikace, rychlost a profesionalita. Maximální spokojenost!
Určitě doporučím všem známým."
blank

Monika Opavská, majitelka H-Parku

www.hajenkabreclav.cz

Se společností Brofi s.r.o. spolupracujeme od roku 2016. Předmětem zakázky bylo vytvoření několika internetových obchodů pro prodej našich produktů v ČR i zahraničí a jejich následný vývoj a správa, která kontinuálně pokračuje.

Spolupráce funguje bezproblémově a těšíme se na její pokračování.

blank
Mgr. Martin Polášek, ředitel společnosti

www.actimaris.cz

Děkuji za krásné webové stránky a za perfektní spolupráci!! Vše bylo zpracováno přesně dle mých představ a velmi rychle.
Jsem velmi spokojena a pana Brokeše ráda a na 100 % doporučuji všem ostatním.

Hana Dušková

SVJ SERVIS

Pro koho pracujeme?