Examples of our work

Our company creates successful websites that are tailored for small and large businesses. We guarantee quality, reliability and individual solutions and approach. We have been programming websites since 2013 and we run many projects ourselves, therefore we can take into account users’ needs and business aspects.

blank

Projects from our web workshop

Websites from our web workshop are always a unique project, which we adapt to the needs and requirements of our client.

Number of implemented websites

Number of operated projects

Number of managed websites

What do they say about us?

Se společností Brofi s.r.o. spolupracujeme od jara 2017. Předmětem zakázky bylo vytvoření dvou webových stránek pro naši společnost a jejich následný vývoj a správa, která kontinuálně pokračuje.

Společnost TÜV NORD CZECH S.R.O. vyslovuje celkovou spokojenost s dosavadní spoluprací a těší se na její další pokračování.

blank
Ing. Norbert Grosser

TÜV NORD Czech, s.r.o.
www.tuv-skoleni.cz

Služby Jana Brokeše (Brofi s.r.o.) můžeme jen doporučit. Vždy velmi příjemné jednání, kvalitní práce a rychlá komunikace, což je pro nás zásadní. Při jednání s ním se můžeme spolehnout na to, že vždy vyjde vstříc našim požadavkům, zároveň nás ale upozorní i na to, pokud se dá něco udělat jinak a lépe.

blank

Tereza Kobylková, keep forward manager
Marketingový institut, Institut interní komunikace
www.institut-ik.cz, www.mkti.cz

“Naprosto skvělý přístup a profesionalita. Spolupracujeme již tři roky a nemohu nic vytknout. Velmi mne potěšilo, že i když jsem si někdy dost vymýšlela – ani jednou jsem neslyšela větu: “To nejde.”
Komunikace, rychlost a profesionalita. Maximální spokojenost!
Určitě doporučím všem známým.”
blank

Monika Opavská, majitelka H-Parku

www.hajenkabreclav.cz

Se společností Brofi s.r.o. spolupracujeme od roku 2016. Předmětem zakázky bylo vytvoření několika internetových obchodů pro prodej našich produktů v ČR i zahraničí a jejich následný vývoj a správa, která kontinuálně pokračuje.

Spolupráce funguje bezproblémově a těšíme se na její pokračování.

blank
Mgr. Martin Polášek, ředitel společnosti

www.actimaris.cz

Děkuji za krásné webové stránky a za perfektní spolupráci!! Vše bylo zpracováno přesně dle mých představ a velmi rychle.
Jsem velmi spokojena a pana Brokeše ráda a na 100 % doporučuji všem ostatním.

Hana Dušková

SVJ SERVIS

Who we work for?