Služby v oblasti tvorby webových stránek

Vývoj webových stránek nezahrnuje „jen“ naprogramování aplikace, ale mnoho důležitých kroků od vstupní analýzy, přes grafické návrhy, vývoj i podporu návštěvnosti či prodeje.

blank

Vstupní analýza

V rámci vstupní analýzy zhodnotíme zákazníka, konkurenci, klíčová slova, i vizualitu a obsah původního webu, pokud je k dispozici.
Díky vstupní analýze získáte funkční, moderní web, který umí zastoupit obchodního zástupce.

blank

Zpracování grafické předlohy

Vizuální styl vaší stránky je hlavní komunikací v online světě. Reprezentuje vaše podnikatelské záměry a vede k efektivní propagaci. Vytvoříme logo pro vaši firemní identitu. Správné logo přidá  firmě rozpoznatelnost a výhodu oproti konkurenci.

blank

Vývoj webu

Zpracování webu podle vašeho grafického návrhu i představ. Vytvoříme nejdříve základní návrh úvodní stránky, a po finálním souhlasu je grafický návrh rozpracován pro další sekce webu.

blank

Pravidelná správa

V rámci spolupráce nabízíme jednorázové aktualizace i dlouhodobou správu, aby byl váš web stále bezpečný a všechny důležité pluginy byly aktuální.

blank

Copywriting

Přesně cílený obsah na profesionální úrovni z vás udělá špičku v oboru. Vytvoříme poutavé texty, které jsou nedílnou součástí online marketingu.

blank

Webhosting

Pomůžeme  s volbou a zařizováním domény i hostingu. Pro klienty zajistíme výhodný hosting bez starostí.

Jazykové a textové služby

Analytické služby v souvislosti s podnikáním na internetu

Správa sociálních sítí