Tvorba www stránek

od 8 500 Kč

Ceník

V dnešní době je důležité mít webové stránky, ať už jste jednotlivec, malý podnik nebo velká společnost. Tvorba web stránek pomáhá propagovat vaše produkty nebo služby, spojit se se zákazníky a zvýšit povědomí o vaší značce.

Tvorba web stránek

Prvním krokem při tvorbě webu je stanovení jeho cílů. Co chcete webem dosáhnout? Chcete propagovat svůj produkt nebo službu? Chtěli byste poskytnout informace o svém podnikání? Chtěli byste vybudovat komunitu? Jakmile znáte cíle svého webu, můžete začít s jeho návrhem.

Návrh web stránek

Nabízíme vám tvorbu webových stránek na míru, které budou odpovídat vašim potřebám a představám. Vytvoříme pro vás web, který bude:

  • Promyšlený a přehledný – bude snadno ovladatelný pro návštěvníky i pro vás, pokud budete web sami spravovat.
  • Graficky atraktivní – bude zaujmout pozornost návštěvníků a zanechat v nich pozitivní dojem.
  • Informativní – bude obsahovat všechny důležité informace o vaší společnosti, produktech nebo službách.
Tvorba www

Cena tvorby web stránek

Cena tvorby webových stránek se odvíjí od jejich rozsahu a náročnosti. V případě zájmu vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na míru.

Pokud chcete mít kvalitní webové stránky, které vám pomohou k úspěchu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme vytvořit web, který bude odpovídat vašim potřebám a představám.

Poptat tvorbu webových stránek

Stručný popis požadované
Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, pdf, doc, Max. file size: 30 MB, Max. files: 5.
    Můžete nahrát PDF, DOC, JPG či PNG soubory

    Tvorba web stránek z naší webové dílny

    Www stránky z naší dílny jsou vždy jedinečným projektem, který přizpůsobíme na míru klienta, podle jeho potřeb a požadavků.